IHSA State Cross Country Championships

November 07, 2015


Results By River City Race Management

Final Team Results - Girls

Girls 3A

Team - Minooka Finish Position - 1
Team Score (places): 132 Team Score (times): 1:26:12.41 Ave Time:17:14.48
 

Bib No

Name

Year

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

1670

Ashley Tutt

Jr

3

3

16:35.64

16:35.64

0:00.00

2

1669

Emily Shelton

So

14

17

16:58.17

33:33.81

0:22.53

3

1661

Mackenzie Callahan

Jr

15

32

17:02.22

50:36.03

0:26.58

4

1662

Morgan Crouch

Sr

47

79

17:46.28

1:08:22.31

1:10.64

5

1671

Vivian Van Eck

Fr

53

132

17:50.10

1:26:12.41

1:14.46

6

1664

Emily Ellis

So

(142)

(274)

18:51.14

1:45:03.55

2:15.50

7

1665

Katelyn Gall

Fr

(153)

(427)

18:59.83

2:04:03.38

2:24.19

 
Team - Naperville (North) Finish Position - 2
Team Score (places): 148 Team Score (times): 1:26:06.18 Ave Time:17:13.24
 

Bib No

Name

Year

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

1693

Judy Pendergast

Sr

1

1

15:53.79

15:53.79

0:00.00

2

1695

Sarah Schmitt

So

16

17

17:02.69

32:56.48

1:08.90

3

1690

Emory Griffin

Sr

39

56

17:39.09

50:35.57

1:45.30

4

1696

Kate Shannon

Sr

40

96

17:41.37

1:08:16.94

1:47.58

5

1691

Claire Hamilton

Jr

52

148

17:49.24

1:26:06.18

1:55.45

6

1689

Kayla Glowacki

Jr

(60)

(208)

17:56.37

1:44:02.55

2:02.58

7

1692

Claire Hill

Fr

(102)

(310)

18:25.72

2:02:28.27

2:31.93

 
Team - Batavia Finish Position - 3
Team Score (places): 175 Team Score (times): 1:27:41.99 Ave Time:17:32.40
 

Bib No

Name

Year

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

1502

Emma Stephens

So

9

9

16:53.95

16:53.95

0:00.00

2

1501

Dakota Roman

Sr

22

31

17:25.04

34:18.99

0:31.09

3

1498

Daphne Kolody

So

37

68

17:38.43

51:57.42

0:44.48

4

1781

Marygrace Golden

So

41

109

17:41.96

1:09:39.38

0:48.01

5

1499

Anna Malay

So

66

175

18:02.61

1:27:41.99

1:08.66

6

1497

Maia Haworth

Jr

(68)

(243)

18:03.93

1:45:45.92

1:09.98

7

1493

Alexa Andrews

Fr

(118)

(361)

18:38.66

2:04:24.58

1:44.71

 
Team - Winnetka (New Trier) Finish Position - 4
Team Score (places): 192 Team Score (times): 1:28:13.59 Ave Time:17:38.72
 

Bib No

Name

Year

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

1771

Caroline Fix

Jr

20

20

17:17.10

17:17.10

0:00.00

2

1779

Caroline Trukenbrod

Fr

30

50

17:35.30

34:52.40

0:18.20

3

1776

Kelli Schmidt

Sr

43

93

17:43.95

52:36.35

0:26.85

4

1777

Molly Schmidt

Jr

49

142

17:48.38

1:10:24.73

0:31.28

5

1772

Oona Jung-Beeman

Sr

50

192

17:48.86

1:28:13.59

0:31.76

6

1769

Grace Fagan

Jr

(57)

(249)

17:54.93

1:46:08.52

0:37.83

7

1773

Savannah Noethlich

So

(95)

(344)

18:20.28

2:04:28.80

1:03.18

 
Team - Hinsdale (Central) Finish Position - 5
Team Score (places): 202 Team Score (times): 1:27:29.54 Ave Time:17:29.91
 

Bib No

Name

Year

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

1596

Reilly Revord

So

5

5

16:43.38

16:43.38

0:00.00

2

1600

Annie Zaher

Sr

12

17

16:57.70

33:41.08

0:14.32

3

1594

Grace McCabe

So

21

38

17:22.19

51:03.27

0:38.81

4

1597

Mackie Stevens

Sr

64

102

18:01.48

1:09:04.75

1:18.10

5

1590

Molly Caveney

Jr

100

202

18:24.79

1:27:29.54

1:41.41

6

1595

Bella Pisani

Fr

(162)

(364)

19:14.54

1:46:44.08

2:31.16

7

1599

Taylor Waldron

Fr

(167)

(531)

19:21.74

2:06:05.82

2:38.36

 
Team - Glen Ellyn (Glenbard West) Finish Position - 6
Team Score (places): 211 Team Score (times): 1:27:37.34 Ave Time:17:31.47
 

Bib No

Name

Year

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

1585

Lindsey Payne

So

2

2

16:15.69

16:15.69

0:00.00

2

1586

Grace Rogers

Sr

28

30

17:33.36

33:49.05

1:17.67

3

1583

Kathryn Kenwood

Sr

44

74

17:44.60

51:33.65

1:28.91

4

1580

Katie Hohe

Fr

55

129

17:50.70

1:09:24.35

1:35.01

5

1584

Janie Nabholz

Jr

82

211

18:12.99

1:27:37.34

1:57.30

6

1582

Claire Kenwood

So

(92)

(303)

18:19.10

1:45:56.44

2:03.41

7

1587

Abigail Shaver

Sr

(98)

(401)

18:21.33

2:04:17.77

2:05.64

 
Team - LaGrange (Lyons) Finish Position - 7
Team Score (places): 246 Team Score (times): 1:28:40.68 Ave Time:17:44.14
 

Bib No

Name

Year

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

1602

Sarah Barcelona

Fr

13

13

16:57.86

16:57.86

0:00.00

2

1605

Vanessa Flaherty

Sr

36

49

17:38.23

34:36.09

0:40.37

3

1606

Emily Henkel

Fr

59

108

17:55.51

52:31.60

0:57.65

4

1604

Hannah Dutler

Sr

65

173

18:02.22

1:10:33.82

1:04.36

5

1607

Natalie Jaramillo

Sr

73

246

18:06.86

1:28:40.68

1:09.00

6

1611

Megan Ng

Jr

(140)

(386)

18:50.45

1:47:31.13

1:52.59

7

1608

Diana Kafkes

Sr

(168)

(554)

19:22.73

2:06:53.86

2:24.87

 
Team - Lake Forest (H.S.) Finish Position - 8
Team Score (places): 271 Team Score (times): 1:28:45.14 Ave Time:17:45.03
 

Bib No

Name

Year

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

1620

Emma Milburn

So

8

8

16:52.98

16:52.98

0:00.00

2

1614

Brett Chody

So

23

31

17:26.44

34:19.42

0:33.46

3

1618

Lauren Garriques

Fr

38

69

17:38.74

51:58.16

0:45.76

4

1617

Katie Condon

Sr

54

123

17:50.16

1:09:48.32

0:57.18

5

1623

Courtney Schmidt

Fr

148

271

18:56.82

1:28:45.14

2:03.84

6

1624

Kelsey Schmidt

Sr

(171)

(442)

19:32.20

1:48:17.34

2:39.22

7

1622

Callie Schmidt

Sr

(177)

(619)

20:11.56

2:08:28.90

3:18.58

 
Team - Geneva Finish Position - 9
Team Score (places): 288 Team Score (times): 1:28:40.89 Ave Time:17:44.18
 

Bib No

Name

Year

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

1565

Mckenzie Altmayer

Sr

6

6

16:45.28

16:45.28

0:00.00

2

1570

Emma Ehrhardt

Jr

17

23

17:03.37

33:48.65

0:18.09

3

1566

Emily Belanger

Fr

67

90

18:03.30

51:51.95

1:18.02

4

1568

Taryn Christy

So

75

165

18:08.45

1:10:00.40

1:23.17

5

1571

Sophia McDonnell

Fr

123

288

18:40.49

1:28:40.89

1:55.21

6

1574

Mary Grace Neville

Jr

(154)

(442)

19:01.76

1:47:42.65

2:16.48

7

1573

Emma McSpadden

Sr

(159)

(601)

19:05.24

2:06:47.89

2:19.96

 
Team - Wheaton (W. Warrenville South) Finish Position - 10
Team Score (places): 290 Team Score (times): 1:29:08.80 Ave Time:17:49.76
 

Bib No

Name

Year

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

1757

Sara Atkins

Jr

11

11

16:55.24

16:55.24

0:00.00

2

1764

Allison McGrath

Jr

48

59

17:46.74

34:41.98

0:51.50

3

1759

Mary Erdman

Sr

58

117

17:55.43

52:37.41

1:00.19

4

1763

Kendall Laveen

Sr

83

200

18:13.49

1:10:50.90

1:18.25

5

1767

Emma Schroer

Sr

90

290

18:17.90

1:29:08.80

1:22.66

6

1765

Laurel Moneysmith

Fr

(93)

(383)

18:19.24

1:47:28.04

1:24.00

7

1758

Emily Christensen

Jr

(145)

(528)

18:54.69

2:06:22.73

1:59.45

 
Team - Fox Lake (Grant) Finish Position - 11
Team Score (places): 306 Team Score (times): 1:29:20.63 Ave Time:17:52.13
 

Bib No

Name

Year

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

1549

Madison Romig

Sr

10

10

16:54.05

16:54.05

0:00.00

2

1547

Danielle Osmon

Fr

45

55

17:44.69

34:38.74

0:50.64

3

1543

Eva Cardy

Fr

61

116

17:56.99

52:35.73

1:02.94

4

1550

Rachael Temple

Jr

86

202

18:15.37

1:10:51.10

1:21.32

5

1544

Brooke Drabek

Jr

104

306

18:29.53

1:29:20.63

1:35.48

6

1546

Samantha Kaye

So

(130)

(436)

18:45.16

1:48:05.79

1:51.11

7

1551

Roxanne Temple

So

(151)

(587)

18:58.05

2:07:03.84

2:04.00

 
Team - Park Ridge (Maine South) Finish Position - 12
Team Score (places): 334 Team Score (times): 1:30:07.62 Ave Time:18:01.52
 

Bib No

Name

Year

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

1746

Madeline Dingle

Jr

46

46

17:45.55

17:45.55

0:00.00

2

1754

Olivia Niziolek

So

56

102

17:52.93

35:38.48

0:07.38

3

1748

Kalina Gardiner

Sr

69

171

18:03.95

53:42.43

0:18.40

4

1745

Casey Bomrad

Sr

74

245

18:07.91

1:11:50.34

0:22.36

5

1749

Kathleen Glockner

So

89

334

18:17.28

1:30:07.62

0:31.73

6

1750

Olivia Holmes

Jr

(110)

(444)

18:32.18

1:48:39.80

0:46.63

7

1756

Julia Sirvinskas

Sr

(135)

(579)

18:47.87

2:07:27.67

1:02.32

 
Team - Lincolnshire (Stevenson) Finish Position - 13
Team Score (places): 337 Team Score (times): 1:29:40.14 Ave Time:17:56.03
 

Bib No

Name

Year

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

1632

Isabelle Sparreo

So

7

7

16:52.80

16:52.80

0:00.00

2

1630

Jessica Philipp

Sr

25

32

17:28.58

34:21.38

0:35.78

3

1633

Natalie Sparreo

So

78

110

18:10.44

52:31.82

1:17.64

4

1628

Shea Kirby

So

103

213

18:27.32

1:10:59.14

1:34.52

5

1627

Gabriela Jagielo

So

124

337

18:41.00

1:29:40.14

1:48.20

6

1625

Lauren Appell

So

(150)

(487)

18:57.51

1:48:37.65

2:04.71

7

1631

Kendall Roberts

Fr

(161)

(648)

19:11.33

2:07:48.98

2:18.53

 
Team - Aurora (Metea Valley) Finish Position - 14
Team Score (places): 339 Team Score (times): 1:30:10.09 Ave Time:18:02.02
 

Bib No

Name

Year

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

1471

Nicki Cast

Jr

27

27

17:31.09

17:31.09

0:00.00

2

1478

Terri Scarlett

Fr

51

78

17:49.10

35:20.19

0:18.01

3

1472

Leana Goldman

Jr

63

141

18:01.03

53:21.22

0:29.94

4

1480

Keely Weber

So

71

212

18:05.64

1:11:26.86

0:34.55

5

1475

Kyla Ohst

Sr

127

339

18:43.23

1:30:10.09

1:12.14

6

1479

Brittney Sidwell

Jr

(134)

(473)

18:47.33

1:48:57.42

1:16.24

7

1477

Talia Saleh

Jr

(166)

(639)

19:21.34

2:08:18.76

1:50.25

 
Team - Naperville (Neuqua Valley) Finish Position - 15
Team Score (places): 348 Team Score (times): 1:30:19.33 Ave Time:18:03.87
 

Bib No

Name

Year

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

1676

Caitlin Horn

Jr

31

31

17:36.36

17:36.36

0:00.00

2

1680

Corinna Pena

So

33

64

17:37.43

35:13.79

0:01.07

3

1673

Keara Ginell

So

80

144

18:11.82

53:25.61

0:35.46

4

1677

Caroline Johnson

Jr

84

228

18:14.36

1:11:39.97

0:38.00

5

1679

Sofia Medina

Fr

120

348

18:39.36

1:30:19.33

1:03.00

6

1681

Julia Pena

Sr

(136)

(484)

18:48.40

1:49:07.73

1:12.04

7

1674

Lauren Giurini

Sr

(141)

(625)

18:50.48

2:07:58.21

1:14.12

 
Team - Barrington Finish Position - 16
Team Score (places): 363 Team Score (times): 1:29:56.98 Ave Time:17:59.40
 

Bib No

Name

Year

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

1487

Jocelyn Long

So

4

4

16:42.98

16:42.98

0:00.00

2

1482

Lauren Conroy

Sr

62

66

17:58.53

34:41.51

1:15.55

3

1486

Sophie Hoeltgen

Fr

76

142

18:08.80

52:50.31

1:25.82

4

1492

Samantha Samaryczew

Jr

105

247

18:29.98

1:11:20.29

1:47.00

5

1485

Eve Hoeltgen

Fr

116

363

18:36.69

1:29:56.98

1:53.71

6

1481

Arushi Agarwal

Sr

(139)

(502)

18:49.99

1:48:46.97

2:07.01

7

1484

Caitlin Feely

So

(169)

(671)

19:26.70

2:08:13.67

2:43.72

 
Team - Lockport (Twp.) Finish Position - 17
Team Score (places): 364 Team Score (times): 1:30:26.00 Ave Time:18:05.20
 

Bib No

Name

Year

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

1652

Morgan Bollinger

Jr

26

26

17:30.22

17:30.22

0:00.00

2

1658

Karlee Stortz

Jr

42

68

17:43.03

35:13.25

0:12.81

3

1654

Aubrey Friedrich

So

81

149

18:11.86

53:25.11

0:41.64

4

1649

Alicia Ary

Sr

101

250

18:25.12

1:11:50.23

0:54.90

5

1650

Jorie Beaumont

Jr

114

364

18:35.77

1:30:26.00

1:05.55

6

1657

Emily Stoklosa

Sr

(119)

(483)

18:39.07

1:49:05.07

1:08.85

7

1659

Kate Wojcikiewicz

Fr

(143)

(626)

18:51.25

2:07:56.32

1:21.03

 
Team - Lisle (Benet Academy) Finish Position - 18
Team Score (places): 368 Team Score (times): 1:30:31.22 Ave Time:18:06.24
 

Bib No

Name

Year

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

1645

Clare McCabe

Sr

34

34

17:37.97

17:37.97

0:00.00

2

1648

Mae Tully

Fr

35

69

17:38.03

35:16.00

0:00.06

3

1639

Amanda Desitter

Jr

70

139

18:04.72

53:20.72

0:26.75

4

1637

Isabel Anderson

Fr

108

247

18:31.11

1:11:51.83

0:53.14

5

1647

Rachel Strons

Jr

121

368

18:39.39

1:30:31.22

1:01.42

6

1642

Jessica Jugovich

Fr

(178)

(546)

20:18.97

1:50:50.19

2:41.00

7

1641

Mary Kate Healy

Jr

(180)

(726)

20:41.20

2:11:31.39

3:03.23

 
Team - Oswego (H.S.) Finish Position - 19
Team Score (places): 404 Team Score (times): 1:30:43.89 Ave Time:18:08.78
 

Bib No

Name

Year

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

1723

Isabelle Christiansen

Fr

19

19

17:16.02

17:16.02

0:00.00

2

1728

Allyson McLaughlin

Sr

88

107

18:16.95

35:32.97

1:00.93

3

1729

Grace Pagone

So

91

198

18:18.60

53:51.57

1:02.58

4

1730

Ava Weyrich

Fr

97

295

18:20.78

1:12:12.35

1:04.76

5

1731

Kayla Wooten

Sr

109

404

18:31.54

1:30:43.89

1:15.52

6

1721

Megan Berg

So

(117)

(521)

18:37.00

1:49:20.89

1:20.98

7

1725

Maddy Kammerer

Sr

(126)

(647)

18:43.13

2:08:04.02

1:27.11

 
Team - Downers Grove (South) Finish Position - 20
Team Score (places): 443 Team Score (times): 1:31:23.77 Ave Time:18:16.75
 

Bib No

Name

Year

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

1512

Katie Stapleton

Jr

32

32

17:36.54

17:36.54

0:00.00

2

1515

Becky Versaskas

Fr

72

104

18:05.83

35:42.37

0:29.29

3

1516

Melissa Weidner

Fr

94

198

18:20.04

54:02.41

0:43.50

4

1508

Michaela Hackbarth

Sr

113

311

18:34.62

1:12:37.03

0:58.08

5

1506

Jill Boyle

Sr

132

443

18:46.74

1:31:23.77

1:10.20

6

1514

Gillian Thomas

So

(146)

(589)

18:55.78

1:50:19.55

1:19.24

7

1511

Emily Qualizza

Sr

(158)

(747)

19:03.33

2:09:22.88

1:26.79

 
Team - O'Fallon (H.S.) Finish Position - 21
Team Score (places): 489 Team Score (times): 1:31:51.68 Ave Time:18:22.34
 

Bib No

Name

Year

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

1720

Brooke Witzel

So

24

24

17:28.32

17:28.32

0:00.00

2

1709

Caitlyn Clinton

Sr

87

111

18:15.80

35:44.12

0:47.48

3

1710

Maddie Collins

So

115

226

18:36.50

54:20.62

1:08.18

4

1712

Danna Jenkins

Jr

125

351

18:42.38

1:13:03.00

1:14.06

5

1715

Hannah Nabb

Sr

138

489

18:48.68

1:31:51.68

1:20.36

6

1713

Anna Langevin

Sr

(163)

(652)

19:16.25

1:51:07.93

1:47.93

7

1719

Samantha Tidwell

Sr

(174)

(826)

19:46.81

2:10:54.74

2:18.49

 
Team - Elmhurst (York) Finish Position - 22
Team Score (places): 519 Team Score (times): 1:32:17.14 Ave Time:18:27.43
 

Bib No

Name

Year

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

1534

Elizabeth Hagstrom

Sr

29

29

17:33.43

17:33.43

0:00.00

2

1535

Sarah May

Fr

106

135

18:30.93

36:04.36

0:57.50

3

1537

Emily Siegenthaler

So

107

242

18:31.06

54:35.42

0:57.63

4

1531

Erin Davies

So

133

375

18:47.06

1:13:22.48

1:13.63

5

1530

Julie Biggins

Jr

144

519

18:54.66

1:32:17.14

1:21.23

6

1540

Jessica Zellinger

Sr

(160)

(679)

19:09.92

1:51:27.06

1:36.49

7

1529

Bridget Berger

Jr

(170)

(849)

19:28.13

2:10:55.19

1:54.70

 
Team - Palatine (H.S.) Finish Position - 23
Team Score (places): 520 Team Score (times): 1:31:59.38 Ave Time:18:23.88
 

Bib No

Name

Year

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

1739

Sam Lechowicz

Sr

18

18

17:12.54

17:12.54

0:00.00

2

1734

Anna Buckstaff

Jr

96

114

18:20.49

35:33.03

1:07.95

3

1735

Rebecca Duran

Sr

112

226

18:34.59

54:07.62

1:22.05

4

1743

Lauryn Simons

So

137

363

18:48.56

1:12:56.18

1:36.02

5

1736

Jaclyn Frank

So

157

520

19:03.20

1:31:59.38

1:50.66

6

1744

Sabina Yosif

Sr

(176)

(696)

20:03.93

1:52:03.31

2:51.39

7

1740

Kelly O'Brien

Sr

(182)

(878)

21:59.95

2:14:03.26

4:47.41

 
Team - New Lenox (Lincoln-Way Central Finish Position - 24
Team Score (places): 576 Team Score (times): 1:33:06.53 Ave Time:18:37.31
 

Bib No

Name

Year

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

1704

Madison Smith

Jr

79

79

18:10.50

18:10.50

0:00.00

2

1699

Jenna Diers

Jr

99

178

18:22.48

36:32.98

0:11.98

3

1703

Kelly Robbins

Fr

111

289

18:33.24

55:06.22

0:22.74

4

1706

Gretchen Zirgaitis

So

122

411

18:40.01

1:13:46.23

0:29.51

5

1700

Emily Furtek

Jr

165

576

19:20.30

1:33:06.53

1:09.80

6

1705

Samantha Waters

Fr

(173)

(749)

19:45.58

1:52:52.11

1:35.08

7

1697

Dana Boucher

So

(175)

(924)

19:58.57

2:12:50.68

1:48.07

 
Team - Edwardsville (H.S.) Finish Position - 25
Team Score (places): 635 Team Score (times): 1:33:34.47 Ave Time:18:42.89
 

Bib No

Name

Year

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

1524

Maddie Miller

Fr

77

77

18:09.57

18:09.57

0:00.00

2

1519

Colleen Corkery

Sr

128

205

18:43.44

36:53.01

0:33.87

3

1525

Rachel Schoenecker

Sr

131

336

18:46.18

55:39.19

0:36.61

4

1527

Melissa Spencer

So

147

483

18:56.19

1:14:35.38

0:46.62

5

1521

Julianna Determan

Jr

152

635

18:59.09

1:33:34.47

0:49.52

6

1520

Kiara Delgado

Fr

(155)

(790)

19:02.21

1:52:36.68

0:52.64

7

1528

Victoria Vegher

Jr

(156)

(946)

19:02.30

2:11:38.98

0:52.73

 
Team - Frankfort (Lincoln-Way East) Finish Position - 26
Team Score (places): 699 Team Score (times): 1:34:56.59 Ave Time:18:59.32
 

Bib No

Name

Year

O'All Place

Cum Place

Time

Cum Time

Time Back

1

1556

Jenna Couwenhoven

Fr

85

85

18:15.17

18:15.17

0:00.00

2

1555

Erin Couwenhoven

Sr

129

214

18:44.09

36:59.26

0:28.92

3

1557

Katie Dejulius

So

149

363

18:56.91

55:56.17

0:41.74

4

1564

Alyssa Vogt

Sr

164

527

19:17.78

1:15:13.95

1:02.61

5

1553

Lindsey Ball

So

172

699

19:42.64

1:34:56.59

1:27.47

6

1554

Sabrina Bisaga

Jr

(179)

(878)

20:20.27

1:55:16.86

2:05.10

7

1562

Rachel Troeger

Jr

(181)

(1059)

21:13.58

2:16:30.44

2:58.41